KONST / Litografier / Färglitografi 16197210
nr 1619 7210
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Stilleben. Signerad, numrerad 306/350. Färglitografi, bildmått: 52x38 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:25:29
8/5 19:17:13
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow